Skip to content

Czy kalkulator promili nie kłamie?

W mojej karierze widziałem już wiele. Jedno, co się nie zmienia to alkohol. My, ludzie poddawani jesteśmy ciągłym zmianom. Dlatego życie lekarza-terapeuty jest jak płynięcie po wzburzonym morzu. Z jednej strony masz chwile spokojniejsze, małe sukcesy i wyzdrowienia pacjentów, z drugiej wzburzone morze zalewa statek, a kolejną wizytą pacjenta jest cmentarz.

Co znalazłem? alkomat, kalkulator https://alco.fun 

Po co Wam o tym mówię? Chciałem zwrócić uwagę na alkomat online, czyli odpowiedź na pytanie „ile mogę wypić?”. To ważne. Naprawdę. Alkoholizm to choroba i jak każda inna niszczy nas wewnętrznie dopóki nie zdamy sobie z niej sprawę. Wówczas możemy rozpocząć walkę. Jeśli jednak coś może nam pomóc, to powinniśmy z tego korzystać.

Taki alkomat to szansa dla tych z nas, którzy jeszcze coś zza alkoholowych oparów widzą. Wystarczy wprowadzić swoje dane i otrzymać odpowiedź nie tylko ile jeszcze mogę wypić, ale także jak długo będę trzeźwiał i ile mam promili. To może otrzeźwić nasz umysł i nie pozwoli nam wsiąść za kierownicę, podnieść na kogoś ręki czy zwyczajnie się stoczyć. Pamiętajcie o tym…

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *